О школе » КГУ «Общеобразовательная школа № 75 имени Шакарима Кудайбердыулы» Управления образования г.Алматы
Коммунальное
государственное учреждение
"Общеобразовательная школа №75"
Управления образования города Алматы
Телефон приемного:
+7(727) 268-32-13
Телефон бухгалтерия:
+7(727) 374-48-74
для слабовидящих
"Детская библиотека" обсуждение прочитанной литературы на тему
3 Д" класс. В рамках проекта "Детская библиотека" обсуждение прочитанной литературы на тему "Читающий человек-успешный человек". • Классный руководитель: С.В.Краюшкина.
27 наурызда «Айналайын» қалалық фестивалінің Аудандық кезеңі өтті.  9 «В» сынып оқушысы Мощинская Алена 2 орынға ие болды.
27 наурызда «Айналайын» қалалық фестивалінің Аудандық кезеңі өтті. 9
27 наурызда «Айналайын» қалалық фестивалінің Аудандық кезеңі өтті.  9 «В» сынып оқушысы Мощинская Алена 2 орынға ие болды. Дайындыққа жауапты Волковинская Е.М.  Оқушы мен ұстазды шын жүректен құттықтаймыз! 27 марта прошёл Районный этап Городского фестиваля "Айналайын". Ученица 9"В" класса Мощинская Алёна заняла 2 место.Ответственная за подготовку Волковинская Е.М. Искренне поздравляем ученицу и педагога!!!
Мектеп кітапханасында А. С. Пушкиннің "Евгений Онегин" романының 200 жылдығына арналған көрме дайындады / В библиотеке подготовлена выставка, посвященная 200-летию романа
Мектеп кітапханасында А. С. Пушкиннің "Евгений Онегин" романының 200
КММ « №75 Ш.Құдайбердіұлы   атындағы ЖББМ» мектеп кітапханасында А. С. Пушкиннің "Евгений Онегин" романының 200 жылдығына арналған көрме дайындады.  Пушкин романды 1823 жылы мамырда, дәл 200 жыл бұрын жаза бастады. Бұл өз заманына жаңашыл өлеңдегі алғашқы роман. "Евгений Онегиннің" сюжеті оқиғаларға бай болмаса да, болашақ орыс әдебиетіне, жалпы әдебиетке қатты әсер қалдырды.  Шығарманың маңыздылығын алғаш рет В.Г. Белинский мойындады, ол романды "Орыс өмірінің энциклопедиясы" деп атады. 1843
педагог-психолог Волковинская Елизавета Михайловна «Жасөспірімдер мен
7 сәуірінде 2023 жылдың  педагог-психолог Волковинская Елизавета Михайловна «Жасөспірімдер мен жастардың репродуктивті денсаулығы» атты II Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға баяндамашы ретінде қатысты. 7 апреля 2023г педагог-психолог Волковинская Елизавета Михайловна приняла участие как спикер в II Международной научно-практической конференции "Репродуктивное здоровье подростков и молодежи".
"Психологиялық-педагогикалық сүйемелдеу қызметінің жылдық есебін жасау"/ "Составление годового отчета Службы психолого-педагогического сопровождения"
"Психологиялық-педагогикалық сүйемелдеу қызметінің жылдық есебін
06 Сәуірде инклюзивті білім беруге жетекшілік ететін директорлардың орынбасарлары үшін аудандық семинар өткізілді. "Психологиялық-педагогикалық сүйемелдеу қызметінің жылдық есебін жасау" тақырыбы 06 апреля проведен Районный семинар для заместителей директоров курирующих инклюзивное образование. Тема "Составление годового отчета Службы психолого-педагогического сопровождения"
Дүниежүзілік аутизм туралы ақпарат тарату күні / Всемирный день распространения информации о проблеме аутизма